Veracomp.pl  »  O Firmie  »  Centrum Prasowe    Aktualności

O FIRMIE

Archiwizacja dużych plików multimedialnych z Quantum

Jak archiwizować ogromne pliki multimedialne? Do tego celu najkorzystniej wybrać dysk, taśmę czy rozwiązanie hybrydowe? Która branża ma największe potrzeby w zakresie archiwizacji wideo? Te pytania zadaliśmy Marcinowi Kabajowi z firmy Quantum.

Nasz gość jest ekspertem firmy specjalizującej się w produkcji rozwiązań usprawniających deduplikację, przetwarzanie i przechowywanie danych. Najczęściej korzystają z nich stacje telewizyjne, producenci treści wideo, ale również przedsiębiorstwa zajmujące się obsługą monitoringu.

Swoją wiedzą Marcin Kabaj podzielił się w wywiadzie po debacie o archiwizacji danych , zorganizowanej w ramach projektu All of Backup.

Opublikowano

Quantum
Quantum

Firma Quantum specjalizuje się w produkcji rozwiązań do deduplikacji, bibliotek taśmowych, systemów współdzielenia plików, szyfrowania i wirtualizacji przechowywania danych. Od oprogramowania StorNext, które jest systemem współdzielenia plików z możliwościami tieringu, po serie DXi, które wykorzystuje zaawansowaną technologię redukującą wymagania dyskowe ... Więcej »